wróć do Zegarki

Zegarek Casio G-SHOCK GA-110-1BER

519,00 zł

-160,00 zł

679,00 zł brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni - 679 zł

Zegarek G-SHOCK GA-110-1BER to doskonały wybór dla aktywnych mężczyzn, oferujący nie tylko niezawodność, ale także stylowy design. Wyposażony w renomowany system wstrząsoodporny G-SHOCK, ten sportowy czasomierz zapewnia niezrównaną trwałość i wydajność w każdych warunkach.

Koperta i pasek zegarka zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co sprawia, że zegarek jest nie tylko lekki, ale także niezwykle wygodny w noszeniu, szczególnie podczas aktywności fizycznej. Całość utrzymana jest w eleganckim, klasycznym czarnym kolorze, nadając zegarkowi nowoczesny i uniwersalny wygląd.

GA-110-1BER posiada wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają codzienne życie. Obejmują one podświetlenie typu Auto LED Light, który automatycznie włącza się w ciemnościach, umożliwiając czytelne odczytanie czasu. Ponadto zegarek oferuje funkcję czasu światowego, dzięki której możesz śledzić czas w różnych strefach czasowych na podstawie największych miast na świecie.

Dodatkowo, GA-110-1BER posiada datownik oraz kalendarz automatyczny, który wyświetla aktualną datę, a także 5 alarmów z funkcją drzemki, stoper oraz timer, które pomagają w codziennym planowaniu i organizowaniu czasu.

Zegarek jest także wodoszczelny do głębokości 200 metrów, co czyni go idealnym towarzyszem podczas pływania, nurkowania czy innych aktywności wodnych. Jego wytrzymałe szkiełko mineralne zapewnia ochronę przed zarysowaniami i uszkodzeniami.

Kupując zegarek G-SHOCK GA-110-1BER, otrzymujesz gwarancję na okres 3 lat, z możliwością przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą, co świadczy o pewności producenta co do jakości i trwałości tego produktu.

Dla kogoMęskie
PasekTworzywo sztuczne
Kolor paskaCzarny
KopertaTworzywo sztuczne
Szerokość koperty55 mm
Wodoszczelność200M
SzkiełkoMineralne
Waga71 g