wróć do Blog

Blog

Witamy serdecznie! :)

Witamy serdecznie! :)

"Kiedy obejmowałem urząd prezydenta, jedynie eksperci od fizyki słyszeli o terminie World Wide Web. Teraz nawet mój kot ma swoją stronę."

Autor: Bill Clinton (1996 r.)

Dwadzieścia lat po kocie Billa Clintona, postanowiliśmy zaistnieć w Internecie i uruchomiliśmy nasze profile na facebooku i instagramie. Teraz oddajemy w Państwa ręce, palce, klawiatury i myszki nasz sklep internetowy. :)

 

Pomysł otworzenia sklepu internetowego pojawił się już jakiś czas temu, ale realizacja tego zamierzenia trochę nam zajęła. Nie zdawaliśmy sobie sprawy z ogromu pracy jaki nas czeka. Okazało się, że musieliśmy zatrudnić wielu pomocników:

 

Niezbędna okazała się też (pośrednia) pomoc profesora Bralczyka w wyborze słownika - towar, który tutaj umieściliśmy bardzo się nam podoba, dlatego potrzebujemy wielu synonimów słowa "super" :-)

 

Codziennie dowiadujemy i uczymy się nowych rzeczy. Zdajemy sobie sprawę, że to dopiero początek "drogi", chcemy rozwijać naszą witrynę, dlatego w początkowej fazie prosimy Państwa o wyrozumiałość i uwagi (preferujemy kontakt e-mailowy, ponieważ cały czas mamy dużo pracy, a na @ można odpisać w każdej chwili). Oferta będzie stale poszerzana, będziemy też dodawać zdjęcia na manekinach żebyście mieli Państwo świadomość jakie wymiary ma produkt, który zamierzacie zakupić. Na naszym blogu będziemy prowadzić m.in. poradnik kupującego, także zachęcamy do zaglądania tam.

Jeżeli pojawią się jakieś pytania, to prosimy śmiało je zadawać :)

Mamy nadzieję, że sklep spełni oczekiwania i będziemy mogli tu Państwa często gościć.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół jubilergil.pl

Zostaw odpowiedź

* Nazwa:
* E-mail: (Nie Publikowany)
* Komentarz:
Wpisz Kod